Výměna členských průkazů

14.01.2018 14:23

Jak už bylo řečeno na valné hromadě, budeme letos muset vyměnit členské průkazky.

v nabídce máme buď papírovou variantu s fotografií, nebo bez a nebo plastovou variantu s fotografií, která může být doplněna o logo EYCA- evropská karta mládeže a funguje jako slevová karta (pro děti od 5 do 30let). Tato krata má nevýhodu, že platí jen 4 roky.

V příloze vám zasílám informace, které nám poskytlo OSH. Více informací o EYCA, hlavně seznam míst, kde lze slevu uplatnit najdete na www.eyca.cz

Děti musí mít na průkazce fotografii. Dospělí, kteří jezdí na soutěže by jí měli na průkazce mít také.

PROSÍM PROTO O NAHLÁŠENÍ DO 31.1.2018, O KTEROU PRŮKAZKU BYSTE MĚLI ZÁJEM.

Kdo chce průkazku s fotografií, tak ať mi přiloží svou fotografii do mailu.

Fotografie děti, které jsme přihlašovali v loňském roce, mám. Byla jim vyhotovena papírová průkazka s fotografií. (Jonáš Halfar, Jára Růžička, Toník Zálešák, Adam Simandl, Marek Jančík, Tomáš Jančík) a dospělí  Saša Třetinová s Dášou Pešicovou mají papírovou bez fotky. Pokud by někdo z nich chtěl typ průkazky měnit, tak mi to napiště, jinak mají tito členové průkazky vyřešeny.

UPOZORŇUJI, ŽE KDO MI NENAHLÁSÍ DO 31.1.2018, JAKOU PRŮKAZKU CHCE, TOMU BUDE AUTOMATICKY VYHOTOVENA PAPÍROVÁ PRŮKAZKA BEZ FOTOGRAFIE.

Děkuji za spolupráci

Irena Randáková