Dorostenci bodují

22.09.2019 19:33

V sobotu 21.9. naši dva závodníci Verča a Lukáš vyrazili do Zaječova zkusit štěstí na hasičské soutěži O pohár zakladatelů. Soutěžilo se v disciplíně běh na 60m s překážkami. Sešli se závodníci dvou věkových kategorií - mladších žáků a starších žáků ze Zaječova, Chaloupek, Vižiny, Tlustice, Březnice a Hýskova. V prvním kole se běhaly dva pokusy a z výsledného času postupovalo prvních osm do dalšího kola. V prvním kole se naši borci umístili shodně na pátem místě. Další kolo bylo vyřazovací, výkonnost závodníků byla dost vyrovnaná a o pořadí rozhodovaly vteřiny a drobné chybky. Verča obsadila krásné čtvrté místo a Lukáš to dotáhl až na střibro. Každý závodník dostal na konci diplom a odměnu. Dopoledne uběhlo jako voda díky krásnému počasí a skvělé organizaci zaječovských hasičů.

.