ANDĚLSKÁ STEZKA

20.12.2020 19:35
Ve spolupráci s Domečkem Hořovice  a OÚ Vižina  sbor dobrovolných hasičů  v sobotu 5. prosince připravil andělskou stezku pro děti s mikulášskou nadílkou.  U pomníku bylo nebe, kde si děti mohly u andílků napsat dopis  a poslat ho andělskou poštou Ježíškovi. Po celé trase pobíhali  andílci, kteří  s dětmi plnili úkoly - hvězdný slalom a házení ozdobiček na vánoční stromeček. Trasa děti dovedla k hasičské zbrojnici, kde bylo peklo. Tam děti čertům, andílkům a Mikuláši řekly básničku nebo zazpívalypísničku a dostaly od obecního úřadu ovocnou nadílku.  Větší zlobivce mikulášská družina na žádost rodičů navštívila i doma.  Každému, kdo vhodil dopis Ježíškovi do kouzelné schránky, přišel dopis s odpovědí od Ježíška vižinskou andělskou poštou.